1. Telefon: (+48) 512-315-025

 2. Adres: ul. Sikorskiego 51c/2, Śrem

 3. Pn-pt: 8:00-20:00

  sob: 8:00-15:00

Japoński Masaż Twarzy – Kobido

zabieg kobido

Kobido - japoński masaż twarzy

Jak wygląda zabieg Kobido?

Masaż Kobido składa się z kilku etapów, które polegają na szybkich i intensywnych ruchach, mogących na początku wywoływać odczucia na pograniczu dyskomfortu. Założeniem masażu jest jednak pobudzenie poszczególnych obszarów na twarzy, jest to w pełni bezpieczny i bezinwazyjny zabieg. Pierwszy etap zabiegu ma na celu zniwelowanie wszelkich napięć mięśniowych, co w efekcie pomaga wygładzić drobne zmarszczki mimiczne. Następnym etapem jest relaksacja, która pozwala rozluźnić mięśnie napięte na skutek zgromadzonych w ciele emocji. Masaż Kobido pobudza krążenie, co poprawia koloryt skóry twarzy. Szybkie ruchy ręki pobudzają także przepływ limfy, a to skutkuje zmniejszeniem opuchlizny i cieni pod oczami.

Główna część masażu to etap liftingujący. To wtedy może pojawić się dyskomfort, ponieważ skóra jest podbierana i delikatnie podszczypywana palcami. Naskórek się rozgrzewa przez zwiększony przepływ krwi, a skóra się unosi.

Zalety masażu Kobido

Masaż Kobido ma wiele pozytywnych skutków, wpływa na wygląd twarzy i kondycję skóry. Przede wszystkim zmniejsza napięcie mięśni i pomaga im się rozluźnić. Cera jest lepiej dotleniona i odżywiona. Głównym celem masażu jest bezinwazyjny lifting, który jest możliwy dzięki pobudzonej produkcji kolagenu i elastyny. Mięśnie są rozluźnione, a skóra napięta, więc odzyskuje młodzieńczy wygląd.

Japoński lifting twarzy daje nie tylko widoczne rezultaty, ale ma także pozytywne efekty zdrowotne. Masaż zmniejsza uczucie stresu, pozwala się odprężyć i zrelaksować. Lifting twarzy nie tylko unosi skórę, ale także koryguje zmiany powstałe na skutek bruksizmu i zmniejsza sztywność mięśni twarzy. Dobrze wykonany masaż pozwala pozbyć się uciążliwych bólów głowy, a nawet poprawia pracę układu trawiennego.

  Efekty

  Zabieg odmładza i odpręża oraz wspomaga m.in.:

 • leczenie bólu głowy,
 • bruksizmu (zaciskanie szczęki),
 • choroby wywołane stresem,
 • usprawnia pracę układu pokarmowego,
 • poprawia wzrok

  Przeciwwskazania

 • ostre stany zapalne organizmu, skóry,
 • ekstrakcje zębowe,
 • stany ropne okołozębowe,
 • do 4 tygodni po zastosowaniu wypełniaczy: botox - 2 tyg., nici PDO - do 6 miesięcy,
 • po zabiegach laserowych oraz mezoterapii zaraz po zaniku stanu zapalnego.

Efekty

Cennik

Nazwa Cena

*czas trwania masażu: 75 min - (demakijaż, masaż, pielęgnacja po masażu)

Masaż kobido (tejpy)

270zł