1. Telefon: (+48) 512-315-025

  2. Adres: ul. Sikorskiego 51c/2, Śrem

  3. Pn-pt: 8:00-20:00

    sob: 8:00-15:00

Endermologie LPG Alliance – sposób na szybki lifting biustu

zabieg endermologia biustu tejpy na piersiach

Endermologie® LPG Alliance lifting biustu

ZAPRZYJAŹNIJ SIĘ ZE SWOIMI PIERSIAMI - masaż estetyczny biustu stanowi niezwykle istotny element pracy w rewitalizacji i poprawie zdrowia oraz bioestetyki naszej twarzy.


Wygląd kobiecego biustu zmienia się w czasie. Dodatkowo takie czynniki, jak karmienie piersią, czy gwałtowny spadek masy ciała, sprawiają się, że piersi stają się mniej jędrne. Dla kobiet, które chcą poprawić wygląd biustu w nieinwazyjny sposób, mamy rewelacyjny zabieg – lifting biustu przy pomocy urządzenia Endermologie LPG Alliance. Procedura jest bezpieczna i naturalna. Opiera się na intensywnym masażu, który pobudza produkcję kolagenu w skórze.

Lifting biustu za pomocą endermologii

Endermologia kojarzy się przede wszystkim z modelowaniem takich części ciała, jak brzuch, uda czy pośladki. Tymczasem metoda ta doskonale sprawdza się również w modelowaniu biustu. Endermologia piersi to bezpieczny i skuteczny sposób na ujędrnienie biustu. Nie bez powodu nazywana jest liftingiem piersi bez skalpela. Z wiekiem dochodzi do osłabienia włókien kolagenowych w skórze – staje się ona wiotka i pozbawione napięcia. Tkanki zaczynają poddawać się działaniu grawitacji, zwłaszcza że piersi, ze względu na ciężar, łatwo się rozciągają.


Endermologia to skuteczna metoda stymulacji kolagenu. W naturalny sposób przywraca skórze jędrność i młody wygląd. Pod wpływem masażu endermologicznego poprawia się krążenie krwi i limfy, a także odżywienie i nawilżenie skóry. Masaż podciśnieniowy wzmacnia więzadła podtrzymujące biust. Efektem działania urządzenia Endermologie LPG Alliance są jędrne i kształtne piersi bez bólu i rekonwalescencji.


Endermologia jest nie tylko zabiegiem korekcyjnym, ale też profilaktycznym, który minimalizuje ryzyko zwiotczenia biustu w przyszłości. Zabieg ten polecamy więc kobietom w każdym wieku, którym zależy na zadbaniu o swoje piersi, ale nie chcą decydować się na inwazyjne zabiegi, takie jak chirurgiczny lifting biustu. Jeśli szukasz skutecznego i nieinwazyjnego sposobu na wymodelowanie biustu, umów się na konsultację.
Cennik

Nazwa Cena

Endermologie LPG Alliance Lifting Biustu

170zł/60min
Na wykończenie zabiegu wykonuje masaż manualny
modelujący na olejku oraz naklejam tejpy,
które będą podtrzymywać i ujędrniać biust jeszcze pare dni po zabiegu.